Avukatlık & Hukuki Danışmanlık & Arabuluculuk

Telefon

(0212) 582 86 80

Atlas Hukuk Ofisi ilk olarak 2011 yılında Topkapı Cevizlibağ’da faaliyetlerine başlamıştır. 2013 yılında yine Topkapı’da bulunan ofisine taşınmış, 2013 yılından bu yana nitelikli ve profesyonel kadrosu ile müvekkillerine Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermektedir. Ofisimiz, çözüm ortakları olan üniversite öğretim üyeleri ve tecrübeli avukatlarıyla Şirketler/Sözleşme Hukuku, İcra/İflas Hukuku, İdare/Vergi/Gümrük Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kamu İhale Hukuku, Çevre Hukuku, İş Güvenliği ve İş Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

Atlas Hukuk Ofisi olarak uzmanlık alanlarımız kapsamında, yazılı/sözlü hukuksal görüş bildirilmesi, hukuksal soruların cevaplandırılması, taraf olunan sözleşmelerin incelenmesi/hazırlanması ve önemli toplantılarına katılım sağlanarak tüzel kişiliğinizin temsil edilmesi gibi hizmetleri Hukuk Danışmanlığı adı altında yerli ve yabancı şirket ve kuruluşlara sunmaktadır. Atlas Hukuk Ofisi tarafından benimsenmiş çalışma sistemiyle amaçlanan husus koruyucu ve önleyici avukatlık hizmeti vermektir.

Atlas Hukuk Ofisi yerli/yabancı birçok özel ve resmi kurum ve kuruluşa avukatlık ve hukuksal danışmanlık hizmetleri sunarken, ahlaki ilkelerden ödün vermeme prensibine sıkı sıkıya bağlı olduğunu taahhüt etmektedir. Atlas Hukuk Ofisi modern batı düşünce yapısı sonucu oluşan “başarıya giden her yol mübahtır” ilkesi reddetmekte, hukuksal ve toplumsal çalışma ve azminin ana merkezine adalete ulaşma hedefini koymaktadır.

Open chat