Atlas Hukuk Ofisi ilk olarak 2011 yılında Topkapı Cevizlibağ’da faaliyetlerine başlamıştır. 2023 yılında Küçükçekmece’de Antplato’da bulunan ofisine taşınmış, 2011 yılından bu yana nitelikli ve profesyonel kadrosu ile müvekkillerine Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermektedir. Ofisimiz, çözüm ortakları olan üniversite öğretim üyeleri ve tecrübeli avukatlarıyla Şirketler/Sözleşme Hukuku, İcra/İflas Hukuku, İdare/Vergi/Gümrük Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kamu İhale Hukuku, Çevre Hukuku, İş Güvenliği ve İş Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

Atlas Hukuk Ofisi olarak uzmanlık alanlarımız kapsamında, yazılı/sözlü hukuksal görüş bildirilmesi, hukuksal soruların cevaplandırılması, taraf olunan sözleşmelerin incelenmesi/hazırlanması ve önemli toplantılarına katılım sağlanarak tüzel kişiliğinizin temsil edilmesi gibi hizmetleri Hukuk Danışmanlığı adı altında yerli ve yabancı şirket ve kuruluşlara sunmaktadır. Atlas Hukuk Ofisi tarafından benimsenmiş çalışma sistemiyle amaçlanan husus koruyucu ve önleyici avukatlık hizmeti vermektir.

Atlas Hukuk Ofisi yerli/yabancı birçok özel ve resmi kurum ve kuruluşa avukatlık ve hukuksal danışmanlık hizmetleri sunarken, ahlaki ilkelerden ödün vermeme prensibine sıkı sıkıya bağlı olduğunu taahhüt etmektedir. Atlas Hukuk Ofisi modern batı düşünce yapısı sonucu oluşan “başarıya giden her yol mübahtır” ilkesi reddetmekte, hukuksal ve toplumsal çalışma ve azminin ana merkezine adalete ulaşma hedefini koymaktadır.

Atlas Hukuk Ofisi, her biri alanlarında uzmanlaşmış nitelikli ve profesyonel kadrosu hizmet vermektedir. Hukuk Ofisimiz profesyonel kadrosu ile kurumsal firmaların yanında birçok özel şirket ve şâhısa da avukatlık ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Uzmanlık alanlarımız kapsamında, yazılı veya sözlü hukuksal görüş bildirilmesi, hukuksal soruların cevaplandırılması, taraf olunan sözleşmelerin incelenmesi veya hazırlanması gibi hizmetleri Sürekli Hukuk Danışmanlığı adı altında yerli ve yabancı şirket ve kuruluşlara sunmaktayız. Bu anlayışla müvekkilin attığı her hukuksal adım ofisimiz tarafından kontrol edilmekte ve yapılan düzenlemeler ile ileride oluşabilecek hukuki ihtilafların önüne geçilmektedir. İhtiyaçlara en doğru çözümleri ararken, müvekkillerimizle doğrudan ve yakın çalışma prensibi ile çalışmaktayız. Doğrudan iletişimin gücüne inanmaktayız. Yüksek kalite felsefesi ile hukuki tavsiyeler sunmamızın sonunda, hukuki ilişkilerimizi uzun süreli bir dostluğa dönüştürmekteyiz.